foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Lubogoszcz

to nasze

miejsce na ziemi

to nasz zakątek

to nasza miejscowość

Z przykrością musimy zakomunikować, że w związku z dużym niebezpieczeństwem roznoszenia się koronawirusa odwołujemy spotkanie w świetlicy wiejskiej jakie miało się odbyć 14 marca z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.

 

 Tegoroczny piknik rodzinny na terenie boiska sportowego w Lubogoszczy w dniu 7 września (sobota) rozpoczął się zgodnie z planem, choć pogoda postanowiła spłatać małego figla i przywitać mieszkańców i gości chłodem i lekkim deszczykiem.

Obejrzyjmy jak to było, a skończyło się długo po północy.

Czytaj więcej: Piknik rodzinny 2019

W tym roku również jak to było w ubiegłych latach pragniemy zorganizować dla kobiet z okazji ich święta miłe spotkanie w świetlicy wiejskiej. 

Dla każdej z pań znajdzie się z pewnością coś ciekawego i dla duszy i dla ciała. Na spotkanie zapraszamy również płeć brzydką, w końcu musi ktoś zaśpiewać „sto lat".

  

Dzień Dziecka odbył się w tym roku na placu zabaw. Pani Sołtys przygotowała dwie piniaty dla maluchów i starszych dzieci, które wypełnione zostały słodkościami. Piniaty zostały tak wzmocnione, że dostanie się do środka było nie lada wyzwaniem. Gdy zadanie zostało wykonane dzieciaki oraz rodzice mogli posilić się kiełbaską z grilla, nad którym czuwał tata Łukasz. Po posiłku nastąpiła dalsza część zabawy. Skoki, podskoki, biegi, rzuty, slalomy, przeciąganie liny i wiele innych super konkursów, o które zadbała Pani Ania Bartoszek.

Dzień Dziecka minął w bardzo rodzinnej, przyjaznej atmosferze, którą oddają zdjęcia poniżej.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka 2019