foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Lubogoszcz

to nasze

miejsce na ziemi

to nasz zakątek

to nasza miejscowość

Get Adobe Flash player

 

Zabawa karnawałowa

 

Zabawa karnawałowa dla dzieci została przeprowadzona dnia 6 lutego 2016 r. obecne były prawnie wszystkie dzieci z naszej miejscowości, oczywiście w ciekawych przebraniach.

Rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Bawiliśmy się w takie zabawy jak wyścig gazet, wzburzone morze- dzieci przybrały nazwy różnych żyjątek morskich, najzabawniejsze okazały się dwa małe rekinki, a także sztafetę nosów, farmę i wiele innych. Rodziców również udało się zaangażować do wspólnej zabawy m.in. w naśladowanie zwierząt, wykonywanie dziwnych poleceń oraz losowanie przebrań z worka. Za udział w konkursach dzieci zostały nagrodzone upominkami.

 

Główna atrakcją zabawy okazał się jednak Zozol, który postanowił przyjechać do naszej miejscowości i rozdać dzieciom kosz słodyczy i soczków. Nasz gość chętnie pozował do zdjęć z dziećmi, udało nam się także zrobić zdjęcie grupowe.

Nagłośnienie realizowane było przez nowy sprzęt zakupiony z pieniędzy funduszu sołeckiego i pewnie posłuży nam na długo. Przeprowadzone zostało także karaoke, o które zadbał Pan Antoni.  W karaoke sił próbowały mamy, które pozazdrościły dzieciom nagród w konkursach, za popisy wokalne , również zostały nagrodzone.

Bawiliśmy się świetnie, a kto nie był niech żałuje.

Serdeczne podziękowania za przekazane materiały promocyjne, gadżety, słodycze dla firmy Słoneczko (Pani Ani i Pana Artura), Lasów Państwowych Nadleśnictwo Bytnica, Urzędu Gminy w Maszewie, LGD Zielone Światło.

 

{jcomments on}