foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Lubogoszcz

to nasze

miejsce na ziemi

to nasz zakątek

to nasza miejscowość

Get Adobe Flash player

{jcomments on}                                           DZIEŃ KOBIET 2016
Karaoke, kalambury, dowcipy ogólnie dużo śmiechu, Dzień Kobiet zorganizowany w tym roku można uznać za udany. Zabawa z tej okazji odbyła się dnia 5 marca 2016r. Zaczęliśmy od sto lat…, dwóch reprezentantów płci brzydszej, szampanem wzniosło toast za zdrowie przybyłych Pań, każda z Pań tradycyjnie przyniosła coś pysznego, oczywiście trzeba było spróbować wszystkiego, ale z umiarem…

Gdy każdy uczestnik zabawy posilił się, można było przejść do realizacji zaplanowanych konkursów,tak więc rozpoczęliśmy od karaoke, głównie swoich sił próbowały duety, można śmiało powiedzieć, że ujawniło się parę talentów. Śpiewaliśmy piosenki współczesne, a także starsze utwory i piosenki biesiadne. Bawiliśmy się także w kalambury pokazywane i rysowane, tu akurat talentów zabrakło, ale za to można było boki zrywać…! Z odgadywaniem haseł nie było większych problemów, znane są nam dobrze polskie powiedzenia, przysłowia oraz filmy, a i z tymi zagranicznymi nie było problemów, podobno niektóre z Pań od miesiąca przygotowywały się do konkursów nie odchodząc od telewizora!
W imieniu Rady Sołeckiej dziękuję za przybycie wszystkim Paniom i Panom, mam nadzieję, że powtórzymy to w większym składzie w przyszłym roku.