foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Lubogoszcz

to nasze

miejsce na ziemi

to nasz zakątek

to nasza miejscowość

Get Adobe Flash player

Wizyta Świętego Mikołaja to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w naszej miejscowości. Dzieci stawiły się wraz z rodzicami zgodnie z zaproszeniami, których rozdanie wcześniej zlecił nasz Święty elfom. Przed przybyciem naszego gościa wspólnie ozdobiliśmy choinkę, i pomimo tego, że zajmuje to trochę czasu dzieci robią to z wielką przyjemnością, ale również rodzice odkryli w sobie dziecko podczas prac plastycznych.

Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać, zjawił się zaraz po tym jak głośno zaprosiliśmy go do siebie. Pewnie w tym roku śnieg ułatwił sprawę i renifery mogły dotrzeć bez problemu.

Nasz gość rozpoczął rozdawanie prezentów od najmłodszych, maluchy bardzo przeżywały to spotkanie,na twarzach widać było obawę i niepewność. Jednak rodzice bardzo pomogli w przezwyciężeniu strachu. Dzieci mówiły wierszyki, śpiewały piosenki odpowiadały na pytania przygotowane przez Mikołaja. Święty wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent, natomiast niegrzeczni rodzice otrzymali rózgę. Mikołaj niestety musiał pożegnać się szybko…. wiadomo inne dzieci tez czekały.

Spotkanie tradycyjnie zakończyliśmy zdobieniem pierników, było pysznie-lukry, polewyczekoladowe, pisaki, koraliki, posypki.

Zdjęcia zrobione przez Mikołaja niech będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Do zobaczenia za rok.